D200 30 Komfort

Wózek specjalny o podwyższonym komforcie

D200 30° KOMFORT to nowoczesny wózek ze stabilizacją głowy i pleców wykonany z wysokiej jakości aluminium.  Dzięki tapicerce oparcia typu Contour-Soft oraz poduszki siedziska firmy VICAIR® VECTOR o2 , sprzęt oferuje użytkownikowi maksymalny nie tylko komfort ale również  na najwyższym poziomie profilaktykę przeciwodleżynową. Głębokie wyprofilowania boczne oparcia doskonale stabilizują tułów. Wielokomorowa poduszka Vector O2  zabezpieczają miednicę przed wychyleniami i zmianami pozycji. Zagłówek typu ORTHO doskonale podpiera i stabilizuje głowę.

Wózek dedykowany dla osób z niestabilnym tułowiem , szczególnie dla pacjentów z paraliżem lub niedowładem czterokończynowym , trzykończynowym, dla osób po udarach z SM oraz z dużym ryzykiem przeciwodleżynowym.

  • Koła tylne wypinane na szybkozłączki,
  • wyprofilowana tapicerka oparcia DARTEX-SOFT - L34,
  • specjalne zaczepy mocujące oparcie do ramy wózka umożliwiają przesuwanie oparcia w pionie i poziomie. Można w ten sposób podwyższyć oparcie lub zwiększyć głębokość siedzenia,
  • zagłówek ortopedyczny 3D - L55,
  • regulowane podnóżki z podparciem pod łydki -BZ7 ORTHO,
  • podłokietniki z regulacją wysokości - B05,
  • płyta podnóżka ze zmiennym kątem nachylenia,

D200 30 KOMFORT pomimo tego , że wygląda na duży i nieporęczny jeżeli chodzi o składanie i transport w bagażniku to można go złożyć w 2 dwie minuty. Dzięki unikatowemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu wózek składa się do bardzo minimalnych rozmiarów i można go przewozić nawet w małym bagażniku.

Powiązane produkty:

VECTOR O2 >> V300 30 Komfort >> INOVYS 2 >>

 

*Opcje oraz charakterystyki mogą się różnić w zależności od kraju. Zastrzeżenie zmian technicznych.
D200 30° Comfort
Vermeiren©2018 Vermeiren group
RPR Antwerpen 0427 753 964

Polityka prywatności